Dobra kondycja oczu i skóry

Skóra to największy organ w organizmie człowieka. Skóra powinna być otoczona szczególną troską, ponieważ jest wystawiona na działanie wielu szkodliwych czynników zewnętrznych. Tak samo jak skóra, również oczy są narażone na działanie promieni słonecznych. Skóra potrzebuje kremów ochronnych, a oczy – okularów. Czy można zadbać jednocześnie o zdrowie skóry i zdrowie oczu?

Jak zapewnić zdrowie dla skóry i oczu?

Stosuj środki chroniące przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Podstawowe wyposażenie w słoneczne dni, to odzież ochronna, okulary słoneczne dobrej jakości i kapelusz z szerokim rondem.

Zadbaj o to, aby twoja dieta była bogata w świeże owoce i ciemnozielone warzywa liściaste, takiej jak szpinak, sałata i kapusta. Luteina i zeaksantyna mają kluczowe znaczenie dla zdrowia oczu, a ich podstawowym źródłem są właśnie takie warzywa.

Dużą dawkę niezbędnych substancji odżywczych mogą zapewnić suplementy diety.

Dodaj do swojej diety IMMUNE+++, który zawiera unikalną formułę witaminy C, dwukrotnie bardziej przyswajalną i pozostającą w krwiobiegu dwa razy dłużej, niż witamina C w tradycyjnej postaci. Ten suplement diety ma ponadto wiele dodatkowych składników, które sprawiają że jego działanie jest bardzo wszechstronne. W jego składzie znajdują się między innymi bioflawonoidy i przeciwutleniacze z naturalnego źródła (jagody camu camu i owoce granatu), które wspierają i wzmacniają antyutleniające właściwości witaminy C. Do preparatu dodano także mieszankę grzybów, która jest źródłem beta glukanu i charakteryzuje się działaniem pobudzającym organizm do regeneracji.

Regularnie przyjmuj 3-4 kapsułki OMEGA+++ w ciągu dnia, aby zmniejszyć ryzyko wystąpienia zwyrodnienia plamki żółtej, które jest częstym problemem w starszym wieku i objawia się obniżeniem ostrości wzroku, ubytkiem w polu widzenia i zaburzeniem widzenia barw. Suplement diety dostarcza składników odżywczych, które są niezbędne dla zdrowych oczu i skóry. Zgodnie z wynikami badań, spożycie 3 gramów EPA i DHA podnosi poziom omega 3 we krwi i skutecznie optymalizuje wiele funkcji istotnych dla zdrowia organizmu. Ten unikalny suplement diety zawiera także witaminę K wspomagającą pracę serca i wyjątkowy ekstrakt z zapłodnionych jaj ptaków oraz koenzym Q10 o specjalnych właściwościach, które sprawiają że jest bardzo łatwo przyswajany przez organizm. Preparat działa bezpośrednio na mitochondria, które mają kluczowe znaczenie dla wielu procesów zachodzących w organizmie.

Dodaj komentarz