Jak najłatwiej stracić na wadze?

Dzisiaj zajmiemy się trzema czynnikami, które pomagają szybko zrzucić zbędne kilogramy. Skuteczna dieta, ćwiczenia fizyczne i suplementacja kwasów tłuszczowych omega – to najważniejsze elementy, dzięki którym pozbycie się tkanki tłuszczowej jest dużo łatwiejsze.

Przyjrzyjmy się diecie śródziemnomorskiej. Osoby stosujące ten sposób odżywiania mają wysoki poziom dobrego cholesterolu HDL. Dieta śródziemnomorska zawiera dużo ryb i zdrowych tłuszczy, dzięki którym w organizmie jest prawidłowy poziom kwasów tłuszczowych omega 3 i omega 6. Pozostałe elementy tej diety to: pieczywo pełnoziarniste, warzywa bulwiaste i zielone, świeże owoce, ryby, drób, olej lniany i orzechy włoskie.

keto-actives

W każdej zdrowej diecie zaleca się unikanie spożycia prostych węglowodanów, które przyczyniają się do magazynowania tkanki tłuszczowej. Tak więc, należy zrezygnować ze spożycia słodyczy, białego pieczywa, ryżu i makaronów. Dieta śródziemnomorska, ze względu na korzyści zdrowotne, jest popularna od kilkudziesięciu lat a jej elementy są wykorzystywane przez wielu doradców żywieniowych.

Jak dodatkowo pomóc sobie w utrzymaniu masy ciała?

Często mówi się, że aktywność fizyczna jest skutecznym środkiem prowadzącym do utraty wagi. Jednak badania pokazują, że same tylko ćwiczenia powodują niewielkie zmniejszenie masy ciała. Utrata masy ciała, którą można osiągnąć za pomocą wysiłku fizycznego jest niewielka, ale jest oczywiste, ze aktywność fizyczna ma istotne znaczenie w zapobieganiu przybierania na wadze. Aby utrzymać prawidłową masę ciała, zaleca się około 1 do 2 godzin wysiłku fizycznego tygodniowo (o umiarkowanej intensywności). Pomimo tego, istnieje wiele dowodów naukowych wskazujących, że same tylko wysiłek fizyczny poprawia funkcjonowanie układu krążenia: stabilizuje ciśnienie krwi, reguluje profil lipidowy krwi i poprawia funkcjonowanie naczyń krwionośnych.

Połączenie aktywności fizycznej i suplementacji kwasów omega – to skuteczna metoda na pozbycie się nadmiaru masy ciała.

Istnieje tylko jedna oczywista zasada, która jest podstawą skutecznego odchudzania. Aby schudnąć, trzeba spalać więcej kalorii, niż dostarcza się do organizmu. Tak więc, pierwszą rzeczą jest ograniczenie kalorii dostarczanych w diecie, a kolejna sprawa to zapewnienie sobie wystarczającej ilości ruchu, aby zapas energii zgromadzony w formie tkanki tłuszczowej mógł być wykorzystany. Istnieje jeszcze jeden czynnik, który ułatwia zrzucanie nadmiaru wagi. Zgodnie z aktualną wiedzą, włączenie do codziennej diety suplementu oleju rybiego jest czynnikiem, który dodatkowo przyspiesza i ułatwia spalanie tkanki tłuszczowej.

OMEGA+++ zawiera optymalną ilość kwasów tłuszczowych omega DHA i EPA – korzystnych dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego. Zgodnie z aktualnym stanem wiedzy, kwasy te mają zasadnicze znaczenie dla osób, którym zależy na utracie wagi. Zażywając ten suplement diety, oprócz utraty wagi zyskasz również zdrowie serca i układu krwionośnego.

Dodaj komentarz